BIOGRAPHY

7. srpna 2011 v 14:53 | Hanii <3
Jake T Austin (celým jménem Jake Toranzo Austin Szymanski) se narodil 3. prosince 1994. Jake je mladý americký herec známý především svojí rolí Maxe Russo v Disney seriálu Kouzelníci z Waverly. Znát ho ale můžeme ještě z role malého Bruce ve filmu Hotel pro psy.

Jake se narodil v New Yorku, je synem Giny Rodriquez Toranzové a Joe Szymanskiho. Jeho prostřední "T" je po příjmení jeho matky a přijmení po otci Szymanski nepoužívá, protože se blbě vyslovuje. Jeho matka má argentinské a španělské původy a otec polské, irské a anglické. Jake má ještě mladší sestřičku jménem Ava, která je o 7 let mladší než Jake.

Jeho kariéra začala v 7 letech když svůj hlas propůjčil Diegu v animovaném seriálu pro děti "Go, Diego!, Go!" Od té chvíle už nadaboval filmy jako The Ant Bully (2006), Everyone's Hero (2006) a nově také film, který vtrhl do kin na začátku léta - Rio (2011). Jake ale také hrál v několika filmech. Jeho první film se jmenoval Johnny Kapahala: Back on Board a jelikož je film od tvůrců Disney Channel Original Movie zatím jsme v česku neměli možnost film vidět. Rok na to natočil film Hotel pro psy ve kterém si zahrál po boku Emmy Roberts. Následoval celovečerní film The Perfect Game. Film je tak trochu drama s malými kluky z Mexika, kteří nakonec vyhrají celostátní hru v baseballu. Jake právě dotočil další film pod názvem New Year's Eve, který do kin vtrhne 9. prosince 2011. V této komedii si zahrál po bohu velkých hvězd jako je Zac Efron nebo Sarah Jessica Parker.

Jake a jeho kariéra začíná být čím dál víc pestřejší. Toto léto totiž odjíždí do Bulharska natáčet nový film, spíše klasický román, od Marka Twaina - Tom Sawyer & Huckleberry Finn. Na film si ale budeme muset počkat až do příštího roku. Každopádně se určitě máme na co těšit. Více inormací již brzy.

Nicméně, jeho role která ho proslavila, dolo by se říci, po celém světě je Max Russo z televizního seriálu Kouzelníci z Waverly. Max je nejmladší dítě ze tří sourozenců a jeho hobby jsou především nedělání domácích úkolů, jakákoliv neplecha a zkoušení nejrůznějších vtípků na starším bratrovi Justinovi a sestře Alex. I přesto Maxe v rodině Russo milují.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Celý článek je má tvorba, ikdyž možná nějaké věty nedávají smysl a pořád přeskakuji témata, kopírujte se zdrojem. Děkuji
S láskou Hanii
 


Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 7. srpna 2011 v 15:09 | Reagovat

krásný blog,navštiv též můj,dík...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama